השבת המראה הייחודי שלך

הוסיפי נפח, החליקי קימטוטים עדינים והשיבי את האיזון לפנייך 

מוכנה לרענון? הגמישות הטבעית של עורנו פוחתת עם הזמן, וייתכן שתתחילי להבחין בכמה שינויים בנפח פנייך. בין אם את מחפשת להשיג מראה צעיר יותר או פשוט לשפר את המראה הטבעי שלך, מגוון חומרי המילוי של ®Juvéderm יכולים למלא בעדינות את שפתייך, להוסיף נפח ללחיים שלך, לעצב את הסנטר ואת קו הלסת שלך* ולהחליק קמטוטים עדינים. 

*מבוסס על מחקר קליני שנערך באזור השליש התחתון של הפנים, הכולל סנטר וקו לסת.

  ®Juvéderm  - לראות את השינוי

לפני

אחרי

חומרי מילוי הפנים של ®Juvéderm להעצמת הנתונים הטבעיים שלך

*מבוסס על מחקר קליני שנערך באזור השליש התחתון של הפנים. הכולל סנטר וקו לסת.

ג'ן

השינוי הוא כל כך עדין שהחברים הקרובים שלי לא שמו לב לכלום, אבל זה מרגיש לי כאילו זה עשה הבדל כל כך גדול. יש לי את השפתיים שהיו לי בגיל 20.
תשובות לשאלות נפוצות לגבי טיפול בחומצה היאלורונית ®Juvéderm 

במהלך שיחת הייעוץ הרופא/ה שלך יקדיש זמן להבין איזה מראה את מחפשת וייצור עבורך תוכנית טיפול ייחודית, המבוססת על הצרכים והרצונות שלך. כדי ליצור איזון והרמוניה בפנים, הרופא/ה עשוי להמליץ כחלק מתוכנית טיפול הוליסטית על טיפול ביותר מאזור אחד עם מוצרי ®Juvéderm.

חומרי מילוי הפנים של ®Juvéderm יוזרקו בקפידה לאזורי הטיפול שלך. ייתכן שתהיי זקוקה לזמן החלמה קצר, אך תוכלי לחזור לעשות את הדברים שאת אוהבת בהקדם, בהתאם לטיפול הנבחר. 

עם מוצרי ®Juvéderm התוצאות נשמרות למשך תקופה של 9 עד 24 חודשים, בהתאם לאזור שטופל ולמוצר שנבחר לטיפול.

חומצה היאלורונית ®Juvéderm היא חומר במרקם ג'ל שכאשר היא מוזרקת לעור הפנים היא קושרת מלקולות מים, ובכך ניתן לעצב את הפנים ולהקנות נפח תוך שמירה על מראה טבעי.

הטיפול שלך עם ®Juvéderm

מותאם אישית אלייך

תווי הפנים הטבעיים שלך הם המפתח למראה צעיר. מגוון מוצרי החומצה ההיאלורונית של ®Juvéderm יכול לעזור לשפר את מאפיינים אלו, למשל עיצוב קו הלסת והסנטר  והרמת הלחיים למראה מוגדר.

רענני את מראה העיניים שלך

כאשר הלחות הטבעית והגמישות של עורך אובדות עם הזמן, את עלולה להתחיל להבחין בהיווצרות של קמטים עדינים, קימטוטים בצידי העיניים או רפיון באזור העיניים.

זה טבעי לחלוטין בתהליך ההזדקנות, ובעזרת ®Juvéderm תוכלי למצק ולהשיב את החיוניות לאזור העיניים.

השיבי נפח 

ככל שעוברות השנים, זה טבעי לחוות אובדן נפח לאורך זמן, ואת עלולה להתחיל להבחין בשינויים אלו באזורים שונים בפנייך. 

אם את מחפשת להשיג מראה צעיר יותר, מגוון חומרי המילוי של ®Juvéderm יכולים להחזיר בעדינות נפח לשפתיים, ללחיים, לקו הלסת והסנטר.

עצבי את שפתייך 

שפתיים יפות מגיעות בכל הצורות והגדלים, החל משפתיים מלאות במיוחד ועד לשפתיים עדינות יותר וכל מה שביניהם.

לא משנה מה ההעדפה שלך, ®Juvéderm יכול לשפר את מראה השפתיים  על ידי  הגדרת קווי המתאר שלהן והוספת נפח מבלי לאבד את צורתן הייחודית.

רענן את מראה עיניך

כאשר הלחות הטבעית והגמישות של עורך מתחילות להצטמצם עם הזמן, אתה עלול להתחיל להבחין בהיווצרות של קמטים עדינים,  קימטוטים בצידי העיניים,  או רפיון באזור העיניים.

חדד את תווי פניך

תווי המתאר הטבעיים שלך הם המפתח למראה צעיר. מגוון מוצרי החומצה ההיאלורונית של ®Juvéderm  יכול לעזור לשפר את המאפיינים האלו, למשל עיצוב קו הלסת והסנטר והרמת הלחיים למראה מוגדר.

למציאת מרפאה הקרובה אליך