החלקת קמטים והשבת החיוניות לעורך

מילוי קמטים עדינים ורענון לעור הפנים

במשך הזמן, הלחות בעור וגמישותו הטבעית פוחתות, ייתכן שתתחילי להבחין בקמטים עדינים בצידי העיניים אשר מתחילים להיווצר. כדי לבטא את מי שאת באמת, חומרי מילוי הפנים של ®Juvéderm יכולים לעזור לרענן את מראה פניך , למלא קמטים עדינים סביב הפה והעיניים, והפחתת קפלים למראה זוהר וצעיר.

*יש להתייעץ עם הרופא/ה המטפל/ת בשיחת הייעוץ לפני כל טיפול.

†גישת טיפול הוליסטית כוללת התחשבות בכל תווי פניו של המטופל.

היטמעות ברקמה הודגמה על ידי Juvéderm® ULTRA3, Juvéderm® ULTRA 4, Juvéderm® VOLITE, Juvéderm® VOLBELLA עם לידוקאין, Juvéderm® VOLIFT עם לידוקאין, Juvéderm® VOLUMA עם לידוקאין ו-Juvéderm® VOLUX בשבועות 1 ו-4 במחקר in vivo. 9',20-22

 ®Juvéderm - לראות את השינוי

לפני

אחרי

חומרי מילוי הפנים של ®Juvéderm להעצמת הנתונים הטבעיים שלך

*מבוסס על מחקר קליני שנערך באזור השליש התחתון של הפנים, הכולל סנטר וקו לסת.

ביאה

"אני כל כך מרוצה מהתוצאות"
תשובות לשאלות נפוצות לגבי טיפול בחומצה היאלורונית ®Juvéderm 

במהלך שיחת הייעוץ הרופא/ה שלך יקדיש זמן להבין איזה מראה את מחפשת וייצור עבורך תוכנית טיפול ייחודית, המבוססת על הצרכים והרצונות שלך. כדי ליצור איזון והרמוניה בפנים, הרופא/ה עשוי להמליץ כחלק מתוכנית טיפול הוליסטית על טיפול ביותר מאזור אחד*,† עם מוצרי ®Juvéderm.

חומרי מילוי הפנים של ®Juvéderm יוזרקו בקפידה לאזורי הטיפול שלך. ייתכן שתהיי זקוקה לזמן החלמה קצר, אך תוכלי לחזור לעשות את הדברים שאת אוהבת בהקדם, בהתאם לטיפול הנבחר.

"את/ה עלול/ה לחוות אדמומיות, נפיחות או כאב אך תופעות הלוואי הללו הן בדרך כלל קלות וחולפות בשבועות שלאחר הטיפול. הרופא/ה המטפל/ת עשוי לייעץ להימנע מהדברים הבאים למשך כשבועיים: 

  • שימוש באיפור באזור המטופל
  • שהות ממושכת בשמש, בסאונות או בחשיפה לקרינת UV
  • שהות בטמפרטורות קרות מאוד"

חומצה היאלורונית ®Juvéderm היא במרקם ג'ל וכאשר היא מוזרקת לעור הפנים היא קושרת מלקולות מים, ובכך מאפשרת לפסל את פנים ולהקנות נפח תוך שמירה על מראה טבעי.

"*יש להיוועץ בהחלטות טיפול מסוג זה עם הרופא/ה המטפל/ת לפני כל טיפול.

†גישת טיפול הוליסטית כוללת התחשבות בכל פניו של המטופל."

הטיפול שלך עם ®Juvéderm

מותאם אישית אלייך

תווי הפנים הטבעיים שלך הם המפתח למראה צעיר. מגוון מוצרי החומצה ההיאלורונית של ®Juvéderm יכול לעזור לשפר את מאפיינים אלו, למשל עיצוב קו הלסת והסנטר  והרמת הלחיים למראה מוגדר.

רענני את מראה העיניים שלך

כאשר הלחות הטבעית והגמישות של עורך אובדות עם הזמן, את עלולה להתחיל להבחין בהיווצרות של קמטים עדינים, קימטוטים בצידי העיניים או רפיון באזור העיניים.

זה טבעי לחלוטין בתהליך ההזדקנות, ובעזרת ®Juvéderm תוכלי למצק ולהשיב את החיוניות לאזור העיניים.

השיבי נפח 

ככל שעוברות השנים, זה טבעי לחוות אובדן נפח לאורך זמן, ואת עלולה להתחיל להבחין בשינויים אלו באזורים שונים בפנייך. 

אם את מחפשת להשיג מראה צעיר יותר, מגוון חומרי המילוי של ®Juvéderm יכולים להחזיר בעדינות נפח לשפתיים, ללחיים, לקו הלסת והסנטר.

עצבי את שפתייך 

שפתיים יפות מגיעות בכל הצורות והגדלים, החל משפתיים מלאות במיוחד ועד לשפתיים עדינות יותר וכל מה שביניהם.

לא משנה מה ההעדפה שלך, ®Juvéderm יכול לשפר את מראה השפתיים  על ידי  הגדרת קווי המתאר שלהן והוספת נפח מבלי לאבד את צורתן הייחודית.

רענן את מראה עיניך

כאשר הלחות הטבעית והגמישות של עורך מתחילות להצטמצם עם הזמן, אתה עלול להתחיל להבחין בהיווצרות של קמטים עדינים,  קימטוטים בצידי העיניים,  או רפיון באזור העיניים.

חדד את תווי פניך

תווי המתאר הטבעיים שלך הם המפתח למראה צעיר. מגוון מוצרי החומצה ההיאלורונית של ®Juvéderm  יכול לעזור לשפר את המאפיינים האלו, למשל עיצוב קו הלסת והסנטר והרמת הלחיים למראה מוגדר.

למציאת מרפאה הקרובה אליך