יופי הוא עניין אישי

שוקלת הרמה קלה, עיבוי או עיצוב?

מצורתן הייחודית של שפתייך, ועד לאופן שבו עד משרבבת אותן. מצבע השפתיים המועדף עליך, ועד לחיוכך הקסום.

ישנו יופי בדברים הקטנים שהופכים אותך למי שאת. ואיך תשדרגי את המראה ועדיין תישארי טבעית? בין אם זה בעזרת הרמה, 1,2 עיבוי או שחזור נפח, החומצה ההיאלורונית של ®Juvéderm הקושרת מולקולות מים בעורך, עוטפת ומדגישה את המראה הטבעי שלך.

שאלי את הרופא שלך על ®Juvéderm עוד היום.

 ®Juvéderm  - לראות את השינוי

לפני

אחרי

חומרי מילוי הפנים של ®Juvéderm להעצמת הנתונים הטבעיים שלך

*מבוסס על מחקר קליני שנערך באזור השליש התחתון של הפנים, הכולל סנטר וקו לסת.

סמנתה

"מעולם לא שמעתי על ®Juvéderm, אבל לאחר שחוויתי עכשיו כמה טיפולים, זה יותר מאשר סתם שינוי, זה משפר את מה שיש לך ועדיין מרגיש טבעי"
תשובות לשאלות נפוצות לגבי טיפול בחומצה היאלורונית ®Juvéderm 

במהלך שיחת הייעוץ הרופא/ה שלך יקדיש זמן להבין איזה מראה את מחפשת וייצור עבורך תוכנית טיפול ייחודית, המבוססת על הצרכים והרצונות שלך. כדי ליצור איזון והרמוניה בפנים, הרופא/ה עשוי להמליץ כחלק מתוכנית טיפול הוליסטית על טיפול ביותר מאזור אחד עם מוצרי ®Juvéderm.

עם מוצרי ®Juvéderm התוצאות נשמרות למשך תקופה של 9 עד 24 חודשים, בהתאם לאזור שטופל ולמוצר שנבחר לטיפול.

את/ה עלול/ה לחוות אדמומיות, נפיחות או כאב אך תופעות הלוואי הללו הן בדרך כלל קלות וחולפות בשבועות שלאחר הטיפול. הרופא/ה המטפל/ת עשוי לייעץ להימנע מהדברים הבאים למשך כשבועיים: 

  • שימוש באיפור באזור המטופל
  • שהות ממושכת בשמש, בסאונות או בחשיפה לקרינת UV
  • שהות בטמפרטורות קרות מאוד

ניתן להתחיל לראות את תוצאות הטיפול של  ®Juvéderm מיד. כשהחומצה ההיאלורונית  ®Juvéderm מתחילה להיטמע בעורך, היא תמשיך להתייצב במשך 24 שעות לאחר הטיפול. ברגע שתופעות הלוואי אם יהיו, ייעלמו, תזכי ליהנות לחלוטין ממראה ה-  ®Juvéderm שלך.

הטיפול שלך עם ®Juvéderm

מותאם אישית אלייך

תווי הפנים הטבעיים שלך הם המפתח למראה צעיר. מגוון מוצרי החומצה ההיאלורונית של ®Juvéderm יכול לעזור לשפר את מאפיינים אלו, למשל עיצוב קו הלסת והסנטר  והרמת הלחיים למראה מוגדר.

רענני את מראה העיניים שלך

כאשר הלחות הטבעית והגמישות של עורך אובדות עם הזמן, את עלולה להתחיל להבחין בהיווצרות של קמטים עדינים, קימטוטים בצידי העיניים או רפיון באזור העיניים.

זה טבעי לחלוטין בתהליך ההזדקנות, ובעזרת ®Juvéderm תוכלי למצק ולהשיב את החיוניות לאזור העיניים.

השיבי נפח 

ככל שעוברות השנים, זה טבעי לחוות אובדן נפח לאורך זמן, ואת עלולה להתחיל להבחין בשינויים אלו באזורים שונים בפנייך. 

אם את מחפשת להשיג מראה צעיר יותר, מגוון חומרי המילוי של ®Juvéderm יכולים להחזיר בעדינות נפח לשפתיים, ללחיים, לקו הלסת והסנטר.

עצבי את שפתייך 

שפתיים יפות מגיעות בכל הצורות והגדלים, החל משפתיים מלאות במיוחד ועד לשפתיים עדינות יותר וכל מה שביניהם.

לא משנה מה ההעדפה שלך, ®Juvéderm יכול לשפר את מראה השפתיים  על ידי  הגדרת קווי המתאר שלהן והוספת נפח מבלי לאבד את צורתן הייחודית.

רענן את מראה עיניך

כאשר הלחות הטבעית והגמישות של עורך מתחילות להצטמצם עם הזמן, אתה עלול להתחיל להבחין בהיווצרות של קמטים עדינים,  קימטוטים בצידי העיניים,  או רפיון באזור העיניים.

חדד את תווי פניך

תווי המתאר הטבעיים שלך הם המפתח למראה צעיר. מגוון מוצרי החומצה ההיאלורונית של ®Juvéderm  יכול לעזור לשפר את המאפיינים האלו, למשל עיצוב קו הלסת והסנטר והרמת הלחיים למראה מוגדר.

למציאת מרפאה הקרובה אליך